Współpraca

Mój grafik jest napięty i rzeczywiście mam sporo pracy, ale znajduję czas na ciekawe projekty, jeśli się nimi zainteresuję.

Możesz zaprosić mnie do współpracy, jeśli:

Opinia

Chcesz abym udzieliła Ci opinii na zadany temat na przykład w formie publikacji na Twoim blogu czy mediach społecznościowych.

Live

Chcesz mnie zaprosić na live, na którym porozmawiamy o komunikacji w mediach społecznościowych, storytellingu, budowaniu i komunikacji marki.

Influencer marketing

Chcesz zaproponować mi współpracę na Instagramie (Insta story, post sponsorowany, ambasadorstwo).

Newsletter

Chcesz zareklamować swój produkt w moim newsletterze, grupie na Facebooku.

Sprzedaż kursu

Chcesz umieścić swój kurs online na mojej platformie sprzedażowej.

Artykuł gościnny

Chcesz abym napisała dla Ciebie artykuł gościnny.

Wywiad

Chcesz przeprowadzić ze mną wywiad w formie artykułu o tematyce związanej z budowaniem i komunikowaniem marki w social mediach, sprzedażą, tworzeniem kampanii produktów cyfrowych a także budowaniem marki na metaforze.

  Formularz do kontaktu w sprawie współpracy
  *

  – wymagane pola

  Wypełniając formularz swoimi danymi zgadzasz się na ich przetwarzanie przeze mnie w celu kontaktu z Tobą na Twoją prośbę. Pamiętaj, że swoją zgodę możesz wycofać w każdym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

  Administratorem danych osobowych jest Marta Idczak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą ST-38 Marta Idczak, ul. Hetmańska 111/15 61-513 Poznań, NIP: 5140197206. Podane dane osobowe będą przetwarzane, aby w celu kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na zadane przez zapytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, znajduje się w Polityce prywatności.

  Poszerz swoje horyzonty

  360 pomysłów na stworzenie posta na Facebooku.

  E-book, który nauczy Cię tworzenia odpowiedniej strategii treści i pokaże, jak pisać, by zdobywać klientów.