Faq

Odpowiadam na najczęściej zadawane pytania.

Kursy online

 • Oczywiście, że tak. Kwota rat zaczyna się od 300 zł – warto więc włożyć kilka rzeczy do kosza. Przy składaniu zamówienia, po wypełnieniu danych program prosi o przejście do płatności – następnie zamiast banku wybieramy po lewej stronie ekranu raty. Po wybraniu rat – pojawia się Alior Bank. Należy kliknąć właśnie w ten bank, jeśli chcemy aby raty wynosiły 0 %. Następnie wybieramy promocję 3 x 0 – to nazwa promocji. System dzieli kwotę na 10 równych rat. Jeżeli wybieramy coś za kwotę np. 300 zł – to inaczej 30 zł x 10. Raty są tylko na oświadczenie, jedyny potrzebny dokument to dowód osobisty.

 • Każdy kto kupi u mnie jakiś produkt, ma przyznany rabat dla stałego klienta. Wystarczy dokonać zakupu i kod rabatowy jest wysyłany z zamówieniem.

 • Tak się dzieje tylko w dwóch przypadkach: albo już masz jakiś produkt ode mnie, wtedy dane do logowania są takie same i system już o nich nie przypomina. Albo podczas składania zamówienia wpisałaś niepoprawne dane – zły adres e-mail. W takim przypadku należy zgłosić się po dane na adres: marketing@martaidczak.com

 • Jak najbardziej. Godzina konsultacji to 500 zł brutto. Dodatkowo można wykupić pakiety – wtedy wychodzi taniej. Zajrzyj na stronę www.martaidczak.com do zakładki konsultacje.

 • Zależy, jaki pakiet kursu wybrałeś. Jeżeli z mentoringiem to tak, jeżeli nie – to nie. Wtedy trzeba konsultację wykupić. Kursy z mentoringiem można kupić na moich webinarach.

 • Tak, przy kursach najtańszych – wystawiasz opinię o kursie pod konkretnym postem, do którego link podaję w samym kursie, a następnie zgłaszasz się po certyfikat – oczywiście po ukończeniu kursu. W przypadku kursów bardziej rozbudowanych – trzeba wykonać krótkie zadanie – o czym także jesteś poinformowany w kursie.

 • Tak, ale tylko gdy jesteś na nim obecna/-y. Jeżeli mój system nie odnotuje Twojej obecności na webinarze, to wtedy nie.

 • Tak. Wystarczy napisać na adres: marketing@martaidczak.com i poczekać na odpowiedź.

 • Na ten moment nie. Nie przewiduję czegoś takiego. Jedyne, co przewiduję to być może migrację do innej platformy, bo uczestników jest coraz więcej, a chcemy ciągle poprawiać i dbać o nasze standardy.

 • Zawsze odczytuję wiadomości. Jeżeli masz coś ciekawego do zaoferowania, napisania, zawsze możesz do nas wysłać swoje CV wraz ze swoimi oczekiwaniami. Wystarczy napisać na marketing@martaidczak.com

E-booki

  Współpraca

   Konsultacje

    Webinary

     Brand E-booki

      Social media

       Szkolenia dla firm

        Program afiliacyjny

         Praca