Kontakt z bazą

Chcesz zapytać o kurs, szkolenie, współpracę, konsultację – śmiało! Wypełnij formularz, a ja skontaktuję się z Tobą w przeciągu 4 dni od jego wysłania.  *

  – wymagane pola

  Wypełniając formularz swoimi danymi zgadzasz się na ich przetwarzanie przeze mnie w celu kontaktu z Tobą na Twoją prośbę. Pamiętaj, że swoją zgodę możesz wycofać w każdym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

  Administratorem danych osobowych jest Marta Idczak prowadząca działalność gospodarczą pod firmą ST-38 Marta Idczak, ul. Hetmańska 111/15 61-513 Poznań, NIP: 5140197206. Podane dane osobowe będą przetwarzane, aby w celu kontaktu oraz udzielenia odpowiedzi na zadane przez zapytanie. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych, w tym o przysługujących prawach, znajduje się w Polityce prywatności.

  Szkoła marki osobistej

  Newsletter dla tych, którzy budują markę

  Zapisz się na 3 miesięczny, bezpłatny program edukacyjny, który kończy się możliwością kupienia kursu Premium ze strategii marki osobistej lub mentoringu 1 na 1 z tego samego tematu.

  Pobierz paczkę startową

  Pobierz paczkę