Konsultacje

Ponad 15 lat doświadczenia w marketingu i sprzedaży, wiele popełnionych błędów i fuckupów. To właśnie dlatego warto zaufać tym, którzy praktykują sprzedaż, a nie tylko o niej teoretyzują.

Umów się na konsultację lub stwórz ze mną strategię.
Konsultacje

Diagnoza i rozwiązanie problemu.

Do tej konsultacji pasują osoby, które mierzą się z różnymi problemami biznesowymi i potrzebują, by ktoś wskazał im kierunek.

Przykładowo:
Chcesz zbudować swoją silną markę, ale nie wiesz co zrobić, by to Ci się udało. Pokażę Ci od jakich działań należy zacząć.

Chcesz stworzyć kurs online, ale nie wiesz w którą stronę pójść – pomogę Ci ogarnąć plan działania.

Chcesz stworzyć webinar, ale nie wiesz jak się za niego zabrać – podpowiem, co w pierwszej kolejności trzeba zrobić.

Chcesz zająć się konkretnym biznesem online, ale potrzebujesz wskazówek od czego zacząć – ta konsultacja jest dla Ciebie.

Korzyści płynące z oferty?

  • 60 minut indywidualnego szkolenia online
  • Gotowa odpowiedź na nurtujący Cię problem
  • Wspierająca a nie oceniająca atmosfera spotkania

800 pln

Kup teraz

* Uwaga tę konsultację można wziąć na raty 10 x 65 zł – wystarczy przy płatnościach, kiedy ukaże się do wyboru forma płatności – po lewej stronie ekranu zaznaczyć raty, następnie wybrać Alior Bank – promocję 3 x bez ubezpieczenia i wprowadzić dane w celu wysłania wniosku. Proces jest bardzo krótki, wniosek tylko na oświadczenie.

Audyt

Audyt Twojego fanpage'a

Potrzebujesz, by ktoś zrobił Ci strategiczny audyt fanpage’a? Spisał wszystkie zalecenia, uwagi, zmiany i spotkał się na 1 godzinnej konsultacji online, by to z Tobą omówić?

Korzyści płynące z oferty?

  • Audyt konta
  • 1 godzinna konsultacja
  • Zalecenie w formie PDF

pln

Porozmawiajmy

* Uwaga ten e-book dla marki można wziąć na raty 10 x 350 zł – wystarczy przy płatnościach, kiedy ukaże się do wyboru forma płatności – po lewej stronie ekranu zaznaczyć raty, następnie wybrać Alior Bank – promocję 3 x bez ubezpieczenia i wprowadzić dane w celu wysłania wniosku. Proces jest bardzo krótki, wniosek tylko na oświadczenie. Pamiętaj, że cena 3500 zł dotyczy jednego miejsca w sieci.

Audyt

Audyt Twojego Instagrama

Potrzebujesz, by ktoś zrobił Ci strategiczny audyt Instagrama? Spisał wszystkie zalecenia, uwagi, zmiany i spotkał się na jedną godzinę konsultacji online, by to z Tobą omówić?

Korzyści płynące z oferty?

  • Audyt konta
  • 1 godzinna konsultacja
  • Zalecenia w formie PDF

pln

Porozmawiajmy
Newsletter

Zapisz się do paczki z kosmosu.

Jeżeli, chcesz zbudować i dobrze komunikować swoją markę w social mediach.

Pobierz paczkę startową

Pobierz paczkę