Konsultacje

Ponad 15 lat doświadczenia w marketingu i sprzedaży, wiele popełnionych błędów i fuckupów. To właśnie dlatego warto zaufać tym, którzy praktykują sprzedaż, a nie tylko o niej teoretyzują.

Umów się na konsultację lub stwórz ze mną strategię.
Konsultacje

Diagnoza i rozwiązanie problemu.

Mamy 60 minut na wysłuchanie Twojej historii. Ty ją opowiadasz, a ja wskazuję Ci, w których momentach możesz stać się Pogromczynią i Pogromcą swojego problemu.

Przykładowo:
Chcesz zbudować swoją silną markę, ale nie wiesz co zrobić, by to Ci się udało. Pokażę Ci od jakich działań należy zacząć.

Korzyści płynące z oferty?

  • 60 minut indywidualnego szkolenia online

500 pln

Kup teraz

* Uwaga tę konsultację można wziąć na raty 10 x 50 zł – wystarczy przy płatnościach, kiedy ukaże się do wyboru forma płatności – po lewej stronie ekranu zaznaczyć raty, następnie wybrać Alior Bank – promocję 3 x bez ubezpieczenia i wprowadzić dane w celu wysłania wniosku. Proces jest bardzo krótki, wniosek tylko na oświadczenie.

Konsultacje

Potrzebujesz większego wsparcia.

Masz kilka problemów do omówienia, potrzebujesz większego wsparcia, pomocy przy webinarze, kampanii, sprzedaży, chcesz żeby ktoś Ci w tym procesie towarzyszył. Polecam wykupić 5 godzinny pakiet, który da Ci większe bezpieczeństwo w działaniu.

Korzyści płynące z oferty?

  • 6 godzin indywidualnych szkoleń online.
  • Oszczędzasz 500 zł

2500 pln

Kup teraz

* Uwaga tę konsultację można wziąć na raty 10 x 250 zł – wystarczy przy płatnościach, kiedy ukaże się do wyboru forma płatności – po lewej stronie ekranu zaznaczyć raty, następnie wybrać Alior Bank – promocję 3 x bez ubezpieczenia i wprowadzić dane w celu wysłania wniosku. Proces jest bardzo krótki, wniosek tylko na oświadczenie.

Konsultacje

Potrzebujesz opiekuna i towarzysza w procesie.

Chcesz aby ktoś poprowadził cię przez konkretny proces? Potrzebujesz częstszej pomocy w biznesie online? Chcesz omówić różne problemy, mieć opiekuna i towarzysza w jednym? To najlepiej zadziała pakiet konsultacyjny, który pozwoli nam na bliższe poznanie i przejście przez konkretny proces.

Korzyści płynące z oferty?

  • 12 godzin indywidualnych szkoleń online
  • Oszczędzasz 1000 zł

5000 pln

Kup teraz

* Uwaga tę konsultację można wziąć na raty 10 x 500 zł – wystarczy przy płatnościach, kiedy ukaże się do wyboru forma płatności – po lewej stronie ekranu zaznaczyć raty, następnie wybrać Alior Bank – promocję 3 x bez ubezpieczenia i wprowadzić dane w celu wysłania wniosku. Proces jest bardzo krótki, wniosek tylko na oświadczenie.

Brand E-book

Strategia komunikacji Facebook, Linkedin, Instagram? Ty wybierasz!

Chcesz abym stworzyła dla Ciebie indywidualny e-book, w którym zapiszę całą analizę Twojego konta i stworzę indywidualny content strategy plan?

Korzyści płynące z oferty?

  • Rozpisaną analizę konta w konkretnym medium społecznościowym – audyt,
  • Check listę z zadaniami, które należy wykonać, by dokonać procesu efektywnych zmian,
  • Spersonalizowany content strategy plan,
  • Godzinne omówienie spersonalizowanego Brand E-booka dla marki.

3500 pln

Kup teraz

* Uwaga ten e-book dla marki można wziąć na raty 10 x 350 zł – wystarczy przy płatnościach, kiedy ukaże się do wyboru forma płatności – po lewej stronie ekranu zaznaczyć raty, następnie wybrać Alior Bank – promocję 3 x bez ubezpieczenia i wprowadzić dane w celu wysłania wniosku. Proces jest bardzo krótki, wniosek tylko na oświadczenie. Pamiętaj, że cena 3500 zł dotyczy jednego miejsca w sieci.

Newsletter

Zapisz się do paczki z kosmosu.

Jeżeli, chcesz zbudować i dobrze komunikować swoją markę w social mediach.

Pobierz paczkę startową

Pobierz paczkę