6 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO OPOWIADAĆ, ABY WIĘCEJ SPRZEDAWAĆ

Opowiadanie historii jest kluczem do skutecznej sprzedaży w social mediach. I nie jest opowiadaniem bajek na temat domniemanej wartości Twojego produktu.

W poprzednim video ( możesz je obejrzeć tutaj) opowiadałam o tym dlaczego jest tak, że jedne marki mają tysiące klientów, a drugie nie umieją się przebić. Dlaczego duże marki opowiadają historie i co z tego mają oraz jak to jest, że niektórzy nie potrzebują produktu, a jednak go kupują. Dzisiaj natomiast chcę się skupić na 6 powodach, dla których warto stosować w swojej sprzedaży opowiadanie historii. 

Dlatego poświęć 9 minut na obejrzenie mojego materiału video, z którego dowiesz się: 

  • dlaczego dzięki opowiadaniu historii możesz więcej sprzedać?
  • jakich jest 6 powodów, dla których warto opowiadać historie w social mediach

Jeśli będziesz miał do mnie jakieś pytania po obejrzeniu video, śmiało skomentuj mnie na blogu.

Jeśli zainteresował cię ten sposób sprzedaży i  chcesz  zacząć opowiadać, a dzięki temu podwoić albo i potroić liczbę klientów i swoje przychody, przygotowałam dla Ciebie zupełnie bezpłatne szkolenie.

21  maja możemy spotkać się na bezpłatnym webinarze online, podczas którego wytłumaczę ci, jak wykorzystać storytelling do skutecznej sprzedaży w social mediach. Tam omówię przykłady, podam konkretną recepturę, którą natychmiast będziesz mógł wdrożyć. Nauczę cię od nowa patrzeć i planować to, co publikujesz w social mediach. Koniecznie zapisz się i bądź na żywo! Bo mam dla Ciebie jeszcze coś extra. Zapisując się na mój webinar masz pewność, że otrzymasz:

–  nagranie szkolenia,

–  notatki wizualne ze spotkania,

– promocyjną ofertę na mój rozbudowany kurs online ze storytellingu w social mediach – MISJA MARS. To jedyna edycja w tym roku z dostępem do grupy, mentoringu, opieki e-mail i transmisji z gośćmi, których zaproszę na Statek. 

 

Jeśli nie obejrzałeś mojego pierwszego video o zaangażowaniu odbiorcy w Twoją komunikację to koniecznie kliknij tutaj: https://martaidczak.com/2019/05/03/jak-wykorzystac-storytelling-do-sprzedazy-w-social-mediach-video-1/

A jeśli już to zrobiłeś to obejrzyj materiał o tym, od czego zaczyna się opowieść sprzedażowa: https://martaidczak.com/2019/05/14/od-czego-zaczyna-sie-tworzenie-opowiesci-sprzedazowej/