JAK WYKORZYSTAĆ STORYTELLING DO SPRZEDAŻY W SOCIAL MEDIACH – CZĘŚĆ 1

Storytelling  jest kluczem do skutecznej sprzedaży w social mediach. I nie jest opowiadaniem bajek na temat domniemanej wartości Twojego produktu. Historie naprawdę pomagają sprzedawać więcej.

Dlatego poświęć 10 minut na obejrzenie mojego materiału video, z którego dowiesz się: 

  • dlaczego opowiadanie historii może spowodować zakup produktu,
  • jak zaangażować odbiorców w Twoją komunikację,
  • jak poukładać wartość swojego produktu za pomocą jednej, prostej struktury,
  • czemu na rynku wygrywają marki, które opowiadają historie.

 

 

Jeśli zainteresował cię ten sposób sprzedaży i  chcesz  zacząć opowiadać, a dzięki temu podwoić albo i potroić liczbę klientów i swoje przychody, przygotowałam dla Ciebie zupełnie bezpłatne szkolenie.

21  maja możemy spotkać się na bezpłatnym webinarze online, podczas którego wytłumaczę ci, jak wykorzystać storytelling do skutecznej sprzedaży w social mediach. Tam omówię przykłady, podam konkretną recepturę, którą natychmiast będziesz mógł wdrożyć. Nauczę cię od nowa patrzeć i planować to, co publikujesz w social mediach. Koniecznie zapisz się i bądź na żywo! Bo mam dla Ciebie jeszcze coś extra. Zapisując się na mój webinar masz pewność, że otrzymasz:

–  nagranie szkolenia,

–  notatki wizualne ze spotkania,

– promocyjną ofertę na mój rozbudowany kurs online ze storytellingu w social mediach – MISJA MARS. To jedyna edycja w tym roku z dostępem do grupy, mentoringu, opieki e-mail i transmisji z gośćmi, których zaproszę na Statek. 

 

 

 

Jeśli masz ochotę na kolejną dawkę wiedzy z tej serii to obejrzyj mój kolejny materiał. Tym razem o 6 powodach, dla których warto w swojej sprzedaży stosować storytelling. Link do video tutaj: https://martaidczak.com/2019/05/05/6-powodow-dla-ktorych-warto-opowiadac-aby-wiecej-sprzedawac/